× خانه ورود ثبت نام
دسته بندی
سوالات متداول درباره ما ارتباط با ما

به مجموعه اینترنتی ایرانیان نگار خوش آمدید.

       ثبت نام و استفاده شما از سایت ایرانیان نگار به منزله پذیرش قوانین بوده و بدین معنی می باشد که شما قوانین استفاده از سایت ایرانیان نگار را خوانده و قبول دارید و سپس اقدام به ثبت نام نموده اید.

       مجموعه اینترنتی ایرانیان نگار واسط بین فروشنده و خریدار می باشد به صورتی که تمام تلاش خود را می کند که محصول یا خدمات مورد نظرش شما را با قیمت مناسب تر و شرایط بهترعرضه نماید.  لازم به ذکر است که ایرانیان نگار هیچ دخل و تصرفی در انتخاب قیمت محصولات ندارد و قیمت ها بر اساس قیمت های مجموعه تعیین میشود.

       خرید شما از مجموعه به صورت آنلاین بوده به گونه ایی که شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید می کنید. و یا از طریق لینک مجموعه مورد انتخاب به خود آن مجموعه مرتبط می گردید و می توانید محصول یا خدمات خود را انتخاب نمایید.

       مشخصات و توضیحات هر محصول تا حد ممکن و مقدور به طور کامل در صفحه مربوط به محصولات نوشته و پر شده است و یا در لینک ارائه دهنده آن محصول ارائه شده است لذا کاربران لطفا به آن در انتخاب خود توجه نمایند.(در برخی محصولات درحال تکمیل می باشد).

       در صورتی که در باره محصولی سوال داشته باشید میتوانید از بخش ثبت سوالات، یا ارتباط با ما سوال مورد نظر خود را ثبت و یا به سوال های دیگران و به پاسخ های داده شده توجه کنید و یا سوال خود را مطرح کنید تا در سایت ثبت شود ویا در سایت مرجع ارائه دهنده محصول و خدمات آن را جست و جو و پاسخ خود را دریافت کنید.

       نهایی شدن سفارش شما و ایجاد فاکتور به منزله آگاهی شما از محصول خریداری شده می باشد و پس از پرداخت وجه هزینه واریزی عودت داده نمی شود. سفارش شما هنگامی تایید میشود که فاکتور نهایی به شما نمایش داده شود.

       فاکتور صادر شده به شما نشان دهنده سفارش ایجاد شده از طرف شما می باشد و تایید سفارش شما در مرحله بعد توسط ایرانیان نگار برسی میشود و به شما اعلان میشود که سفارش شما تایید و در حال پردازش می باشد و یا کنسل شده شده است. کنسل شدن سفارش شامل و بازگشت هزینه پرداختی طی 3 روزکاری انجام می شود. ایرانیان نگار تمام تلاش خود را میکند تا هیچ سفارشی کنسل نشود و رضایت مشتریان خود را جلب کند این مرارد مشمول خدمات و محصولات سایر مراجع ارائه خدمت نمی گردد.

       در صورت مشکل در ارسال به دلیل آدرس اشتباه و یا گنگ، تاخیر در ارسال و هزینه های ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد. لازم به ذکر است که موارد نام شخص تحویل گیرنده، شماره تماس اضطراری، آدرس پستی دقیق، کد پستی شما باید در آدرس الزامی بوده و برای ارسال آسان ثبت شده باشد. نوع پرداخت به صورت پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد. در مواردی که نیاز باشد در بخش پرداخت مبلغ بسته بندی و ارسال به مبلغ کل اضافه می گردد.

       مشتریان ایرانیان نگار میتوانند در صورت هرگونه ثبت توضیحات مربوط به سفارش خود آن را در بخش توضیحات در بخش ثبت مشخصات وارد کنند.

       کاربران می بایست مشخصات مورد نیاز در فرم ها و اطلاعات کاربران را به صورت کامل تکمیل نماید.  

      خریدار موظف است محصولی را که خریده و ارسال شده در محل تحویل، تحویل بگیرد. عدم تحویل خریدار از محصول به منزله لغو سفارش نبوده و خریدار با این کار حق هرگونه اعتراضی را نسبت به آن شماره سفارش از خود سلب نموده و مبلغ دریافتی سفارش عودت داده نمی شود.

       هنگامی که محصول یا خدمات از این مجموعه دریافت شود، درصورت مشکل در تحویل کالا ، مشتری ملزم به تحویل سفارش خود بوده و پس از تحویل اقدام به ثبت شکایت در بخش ارتباط با ما سایت ایرانیان نگار نموده.

       ایرانیان نگار خود را موظف به پیگیری شکایات شما مشتریان عزیز می داند و تمام تلاش خود را برای آرامش مشتریان در خرید می کند.

       زمانی که مجموعه خود محصول یا خدمتی را ارائه دهد در صورت که مواردی از سفارش شما توسط مرجع طی بازه زمانی مشخص شده برای مجموعه تامین نگردد. ایرانیان نگار طی ارتباط با مشتری نسبت به ادامه روند سفارش و یا لغو سفارش با مشتری با شماره تماس درج شده در آدرس گیرنده و شماره تماس کاربر اقدام می کند. و در صورتی که خرید مستقیما از مرجع بوده و ایرانیان نگار صرفا واسطه آن بوده باشد مسئولیتی از این حیث متقبل نخواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت عدم پاسخ گویی مشتری به تماس ها و پیام های ارسالی سفارش مربوطه به حالت غیر فعال درآمده و پس از مدت 3 ماه از نهایی شدن خرید بدون عودت وجه خرید لغو می گردد.

       در صورت کنسلی خرید محصول یا خدمات مستقیم از مجموعه ایرانیان نگار در زمان ممکنه برای کنسلی سفارش طی پردازش کاربران میتوانند شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را در بخش پروفایل برای برگشت هزینه سفارشات کنسل شده وارد نمایند. (شماره کارت شما تنها برای بازگشت وجه سفارشات کنسل شده می باشد)

       با توجه به اینکه محصولات و خدمات مجموعه ایرانیان نگار از سایر مراکز مرجع تامین می گردد و این مجموعه رابطی بین مشتری و تامین کننده است لذا شرایط مرجوعی از جابت مرکز و مرجع ارائه دهنده خدمت یا محصول تعیین می گردد که کاربران باید به آن توجه داشته باشند.

       توجه داشته باشید که قوانین سایت دائم به روز رسانی میشود و شرایط و قوانین جدید در همین صفحه اطلاع رسانی میشود. برای جلوگیری از مشکلات همیشه از قوانین سایت با خبر و آن را بازخوانی کنید.

       با تشکر از همراهی شما عزیزان